Prioritou spoločnosti PHARMACOPOLA je napredovať a preto sme sa vrhli do projektu, ktorý ide s dobou a je čoraz populárnejší. Stali sme sa sponzorom podcastu ZVERISSIMO, ktorý je prioritne určený pre majiteľov domácich miláčikov.

Heslom podcastu ZVERISSIMO je: „dvojnožci o štvornožcoch“ a hlavným cieľom je zabaviť a edukovať ľudí, ktorí majú domáce zvieratá a chcú sa dozvedieť aj o témach, v ktorých nie sú úplne „doma“ alebo chcú vedieť ešte viac od našich odborníkov za mikrofónom. Tvorcovia podcastu sa na prípravu vrhli doslova ako blchy na srsť štvornožcov a v spolupráci s nami sa môžete v približne tridsaťminútovom podcaste dozvedieť, aké antiparazitiká zvoliť pre svojho miláčika alebo komu ho dať profesionálne nafotiť či ako správne postupovať pri horúčavách, ktoré nás z roka na rok trápia čoraz viac.

Moderátorskej stoličky sa chopil herec Janko Dobrík, ktorého môžete síce poznať z televíznych obrazoviek či divadla, no v našich zvieracích témach sa našiel a cíti sa medzi nami ako ryba vo vode.

Ako si vypočujete podcast ZVERISSIMO?

Je to jednoduché! Všetko a tomto novom projekte a vypočutí sa dozviete na webovej stránke www.zverissimo.sk alebo môžete využiť rôzne podcastové platformy. Stačí si otvoriť Spotify, Apple Podcasts alebo Google Podcasts, no ak chcete ZVERISSIMO počúvať aj s obrazom, kliknite si na video portál YouTube.
Na novú epizódu sa môžete tešiť každú druhú stredu a myslite na to, že podcast ZVERISSIMO je vysoko návykový…