Koniec apríla patril jarnému kongresu SAVLMZ 2022, ktorý sa konal v Senci a naša veterinárna distribučná spoločnosť tam nemohla rozhodne chýbať!

PHARMACOPOLA je pravidelným partnerom tohto veterinárneho podujatia a na našom stánku sme mali zastúpenie v zložení obchodnej zástupkyne z divízie veterinárnych liekov, produktovú manažérku za divíziu krmív a veterinárnych diét a takisto aj technického konzultanta z divízie prístrojov. Kongresu sa zúčastnil aj Lukáš Weiss, no nielen ako konateľ spoločnosti PHARMACOPOLA, ale aj ako praktický veterinárny lekár.

Počas víkendu sme návštevníkom, ktorých tam bolo približne 220, predstavili novinky, ale aj overené produkty pre psov a mačky a poskytli sme samozrejme aj odborné nutričné poradenstvo. Takisto na našom stánku nemohla chýbať značka vysokokvalitného krmiva Alleva, ktorej je naša spoločnosť jediný distribútor na Slovensku a celá atmosféra nášho priestoru sa niesla v duchu osláv, keďže PHARMACOPOLA má tento rok svoje okrúhle 30. narodeniny.

Pekná myšlienka

Hoci sa jarný kongres SAVLMZ 2022 niesol v téme onkológia vo veterinárnej praxi a felínna medicína, organizátor okrem odborných prednášok nezabudol ani na aktuálne dianie vo svete. Tradičný šesťkilometrový Beh zdravia a výťažok z neho, bol venovaný na podporu ukrajinských veterinárov, čo každý z bežcov veľmi rád podporil a PHARMACOPOLA nebola výnimkou. V tomto smere sme však zožali hneď dva úspechy, pretože prvú cenu v behu na 6 kilometrov v kategórii žien vyhrala naša produktová manažérka Lucka Repová a prvé miesto za mužov získal Lukáš Weiss.

Už teraz sa tešíme na ďalší kongres, ktorého budeme súčasťou.