Naša spolupráca s VINNO sa stále intenzívne rozvíja

Počas leta PHARMACOPOLA nezaháľala a aby naši klienti mali vždy aktuálne a čo najdetailnejšie informácie, zúčastnili sme sa školenia na USG prístroje VINNO.

Odbornú časť, v sídle našej spoločnosti v Žiari nad Hronom, mala v hlavnej réžii školiteľka Paula Nicosia z Barcelony, ktorá nám odovzdala svoje znalosti ohľadne USG prístrojov pre veterinárne pracoviská, ktoré budeme praktizovať v teréne. Workshopu sa spolu s našou produktovou manažérkou MVDr. Luciou Šulákovou zúčastnili aj kolegovia od českého distribútora Samohýl Group a na všetkých stranách panovala maximálna spokojnosť s týmto efektívnym dňom.

Sme vždy v centre diania

A ako sa hovorí, že vedomostí a zručností nie je nikdy dosť, PHARMACOPOLA recipročne koncom leta prijala pozvanie do Barcelony na stretnutie európskych distribútorov prístrojov VINNO, kde prebehli ďalšie pútavé a na informácie bohaté workshopy k USG prístrojom VINNO. Výrobca predstavil dve nové moderné verzie, ktoré spĺňajú všetky požiadavky aj tých najnáročnejších odborníkov z oblasti humánnej ultrasonografie.

Okrem odborných znalostí sme nadviazali kontakty s distribútormi z iných krajín, ktorí sú v predaji VINNO pár rokov pred nami a sú ochotní zdieľať svoje skúsenosti a znalosti. PHARMACOPOLU v Barcelone zastupovala produktová manažérka pre prístroje MVDr. Lucia Šuláková, obchodný riaditeľ PHARMACOPOLY MVDr. Lukáš Weiss a MVDr. Matúš Pagáč, ktorý je naším odborným garantom.

Mohlo by vás zaujímať