Kariéra

Kariéra

Ak sa zaujímate o nami ponúkané pracovné pozície, pošlite nám, prosím, váš štruktúrovaný životopis s názvom pozície, o ktorú sa uchádzate na hr@pharmacopola.sk

Aktuálne máme voľnú túto pracovnú pozíciu:

05.06.2024

Referent reklamačného oddelenia PHARMACOPOLA s.r.o.

01.08.2024

Plný úväzok

Od 950 EUR/mesiac po troch mesiacoch nárok na 15% var. zložku mzdy

Čo povedali naši zamestnanci…

PHARMACOPOLA je spoločnosť, ktorá dáva zamestnancovi pocit istoty a zázemia, čo je v dnešnej hektickej dobe veľká rarita. Vyznávanie našich hodnôt je pre mňa alfou a omegou, človek sa tu má vždy kam posunúť a naučiť sa niečo nové. Ja osobne som nesmierne vďačná, že som súčasťou rodiny PHARMACOPOLA.

Michala Huťková Cabanová

DNA Ambasador

PHARMACOPOLA je moderná cieľavedomá firma, ktorá drží krok s dobou. Páči sa mi, že tu panuje rodinná atmosféra a starostlivosť o klientov, ale aj nás ako zamestnancov, je na skvelej úrovni.

Adela Grolmusová

marketingový manažér

Pracuje sa mi tu dobre, pretože vo PHARMACOPOLE sme tím príjemných a dobre naladených ľudí. Nič nie je dôležitejšie ako chodiť do roboty s radosťou, obzvlášť keď pracujeme v modernom a peknom prostredí, kde sme obklopení technikami, ktoré idú s dobou. To nás vždy posúva vpred...

Monika Horvátová

backoffice/asistentka úseku generálneho riaditeľa

PHARMACOPOLA je istota, a to je veľmi dôležité pre každého z nás. Moja pracovná pozícia je založená hlavne na komunikácii s klientmi a s každým ich telefonátom prichádza nová požiadavka, nová situácia či výzva. Preto nie je moja práca stereotypná, ale naopak zaujímavá a pestrá. S istotou však môžem povedať, že ma baví a napĺňa.

Alena Fillová

referent zákazníckeho servisu

Naše hodnoty

Hodnoty určujú, na čom našej spoločnosti skutočne záleží.
Hovoria o tom, v čo naozaj veríme.

Vážime si otvorené medziľudské vzťahy, ktoré sú u nás založené na dôvere. Vzťahy, ktoré treba budovať a o ktoré sa treba starať, aby boli silné a trvácne.

Vzájomne sa podporujeme, spoločne hľadáme riešenia a vytvárame atmosféru blízkosti v našom firemnom aj trhovom prostredí.

Rodina je našou hodnotou aj preto, že zvieratá sa mnohokrát stávajú jej právoplatným členom a my aj takto chápeme ich dôležitosť.