Stomatologická ROAD SHOW s PHARMACOPOLOU sa stretla s veľkým úspechom

V rámci vzdelávacieho programu O krok napred s PHARMACOPOLOU sme počas troch termínov v troch slovenských mestách zorganizovali stomatologické semináre v spolupráci s iM3.

Polovica júna sa niesla v znamení našej Stomatologickej ROAD SHOW s PHARMACOPOLOU, ktorá sa odštartovala v Nitre, následne sa celý náš tím aj s vybavením premiestnil do Žiliny a tretí seminár sme uzavreli v Košiciach. Podobný „trojdňový“ projekt po Slovensku sme zorganizovali po prvýkrát a ako bola spokojnosť na strane účastníkov, tak rovnako to bolo aj na našej strane. Program bol vo všetkých mestách koncipovaný rovnako a podľa ohlasov zúčastnených teoretická a aj praktická časť seminárov detailne doplnila ich stomatologickú veterinárnu prax.

Ukážky prístrojov od výrobcu iM3

Teoretickú časť stomatologického semináru v Nitre, Žiline a aj Košiciach odštartovala naša projektová manažérka pre prístroje MVDr. Lucia Šuľáková. Účastníkom upresnila náš vzdelávací koncept, predstavila workshopy, ktoré nás čakajú ešte do konca roka a takisto dala do pozornosti už známy termín Stomatologického workshopu v ACE Facility v Írsku, ktorý sa bude konať 20.-21.05.2025.
Na rad prišla aj prezentácia novej zubnej jednotky z radu Evolution a aj novinka do dennej praxe- dentálna sada prvej pomoci Dr. Jerzyho Gawora.

Účasť na všetkých troch seminároch prijala aj lektorka zo spoločnosti iM3 Paula Vivas Regne, DVM, ktorá detailne rozobrala tému: Ako nájsť stomatologického pacienta a dôležitosť dentálneho plánu vo veterinárnej stomatológii v dennej praxi veterinára.

Samozrejme sme počas všetkých troch seminárov neobišli časť s manuálnymi inštrumentmi, ich ukážkami, použitím a takisto aj údržbou. Paula sa zamerala na brúsenie luxátorov a elevátorov a táto časť bola pre účastníkov veľmi pútavá. Rovnako zaujímavé boli aj ukážky prístrojov od výrobcu iM3: zubná jednotka GS Deluxe LED, intraorálny RTG Revolution 4DC a digitalizácia CR7.

Mimochodom, všetky prístroje si klienti môžu od nás zapožičať na vyskúšanie, o čom vás vie detailne informovať váš obchodný zástupca PHARMACOPOLY.
Ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na vás pri ďalších seminároch a workshopoch.

 

Mohlo by vás zaujímať