Úspešný stomatologický workshop v Írsku

Začiatkom mája 2023 spoločnosť PHARMACOPOLA s.r.o. zorganizovala Stomatologický workshop v iM3 ACE Facility v Dubline, ktorý bol zameraný na praktické vyhotovenie intraorálnych snímok u psa a mačky. Išlo tak o prvý veterinárny stomatologický workshop, ktorý sme organizovali v zahraničí.
Dokopy sa workshopu zúčastnilo 32 veterinárnych lekárov z Česka a Slovenska, kde samozrejme nechýbalo zastúpenie vedenia PHARMACOPOLY na čele s MVDr. Lukášom Weissom a aj našou produktovou manažérkou pre prístroje MVDr. Luciou Šuľákovou.

Pestrý program

Odborné prednášky sa uskutočnili počas dvoch dní priamo v špecializovanom vzdelávacom stredisku iM3 v Dubline za prítomnosti skúsených školiacich lektorov, ktorými boli Jerzy Gawor, DVM, MRCVS, PhD, Dipl AVDC, Dipl EVDC, Fellow AVD, MVDr. Kateřina Slabá a MVDr. Vladěna Stránská.
„Prítomní veterinárni lekári mali okrem odborného programu aj možnosť dať si zmerať parametre zraku, čo je potrebné pri správnom výbere zväčšovacích okuliarov na uľahčenie stomatologických, ale aj iných chirurgických úkonov. Táto príležitosť sa každému veľmi páčila a my sme radi, že nám bola v špecializovanom vzdelávacom stredisku iM3 umožnená,“ vysvetľuje MVDr. Lucia Šuľáková. „Teší nás tiež pozitívna spätná väzba od účastníkov workshopu na získané vedomosti, ktoré využijú vo svojej praxi a takisto majú aj záujem o ďalšie vzdelávanie sa,“ dodáva.

No a keďže sa spomínaný workshop konal v čarovnom prostredí Írska, posledný deň pobytu patril objavovaniu nádhernej prírody, vychutnávaniu si okolitých krás, ktoré táto krajina ponúka, čo samozrejme ocenili všetci zúčastnení.

 

Mohlo by vás zaujímať