V poradí druhý workshop v Írsku dopadol na výbornú

Začiatok apríla sme odštartovali ďalším kurzom zo vzdelávacieho programu O krok napred s PHARMACOPOLOU, no tentokrát sme sa opäť presunuli do spoločnosti iM3 ACE Facility v Írsku.

Prvý stomatologický workshop v Írsku sme zorganizovali v máji minulého roka a keďže ohlas od klientov bol vynikajúci, a požiadavka od nich bola v tom pokračovať, nič nám nestálo v ceste, aby sme workshop pripravili opäť aj tento rok.
Téma dvojdňového workshopu sa niesla v hesle: POSÚVAJTE SVOJE ZNALOSTI Z VETERINÁRNEJ STOMATOLÓGIE U PSOV, kde nechýbali špičkoví prednášajúci, dokonalé zázemie v iM3 a aj do detailov dotiahnuté teoretické, praktické a interaktívne časti prednášok.

S veľkým ohlasom od účastníkov sa stretli naši traja prednášajúci v zložení: Jerzy Gawor, DVM, PhD., DAVDC, DEVDC, FAVD; MVDr. Nora Líšková a MVDr. Tomáš Fichtel PhD. Už teraz môžeme prezradiť, že ďalší budúcoročný workshop v Írsku bude pod záštitou tohto istého skvelého tria.

Stomatológia od A po Z

Počas dvoch dní sa účastníci Stomatologického workshopu v iM3 ACE Facility v Írsku oboznámili s prierezom celej stomatológie u psov, teda od základov dentálnej hygieny, RTG až po komplikované extrakcie. Na figurantoch mali možnosť vyskúšať si špičkové stomatologické vybavenie iM3 a taktiež im bol k dispozícii aj nový rad zubných jednotiek, s ktorým mohli samozrejme pracovať počas konania kurzu. V sídle iM3 taktiež mali dvadsiati naši účastníci zo Slovenska a Česka šancu vidieť kompletné profesionálne vybavenie, ktoré sa používa vo veterinárnej stomatológii, čo skutočne stálo za to!

Okrem „pracovnej časti“ si účastníci vo voľnom čase užili aj krásy okolia Balbrigganu a aj miestnu gastronómiu, čo je dokonalá kombinácia, ktorá padla každému určite vhod.

Už teraz sa tešíme na budúcoročný workshop v Írsku, ktorý bude zameraný na stomatológiu u mačiek od základného vyšetrenia až po extrakcie.

Mohlo by vás zaujímať