Obdobie padajúceho lístia nie je počas víkendov vhodné len na prechádzky po prírode, ale aj návštevy výstav mačiek, psov či rôznych kongresov. Potvrdil to aj víkend 8.-9. októbra 2022, kedy Banskobystrický kraj ožil podujatiami zameranými na našich štvornohých miláčikov.

Neďaleko Banskej Bystrice, konkrétne v horskej oblasti Šachtičky, sa počas spomínaného víkendu konal v poradí piaty Kongres veterinárnych asociácií pod názvom FARM ANIMALS. Stretli sa na ňom chovatelia hospodárskych zvierat, kde samozrejme nechýbali odborné prednášky, ktoré boli rozdelené do rôznych zaujímavých sekcií. To, že tieto sekcie boli veľmi dobre zostavené svedčí aj fakt, že účasť na každej jednej bola naozaj vysoká. A keďže PHARMACOPOLA s.r.o. je vždy rada súčasťou kvalitných kongresov, nemohli sme na tomto podujatí chýbať ako generálny sponzor.

Boli sme aj tu…

O pár kilometrov nižšie pod Šachtičkami, v Banskej Bystrici sa v ten istý čas konala aj Medzinárodná výstava mačiek 2022, kde sa návštevníkom v plnej kráse ukázalo takmer 30 rôznych plemien z rôznych kútov Európy. Spoločnosť PHARMACOPOLA tam mala zastúpenie aj ako partner výstavy a taktiež sme šírili osvetu nutričného poradenstva pre mačky. Predstavili sme novinky z nášho portfólia- krmivá ALLEVA, ale aj najchutnejšie pamlsky od japonskej značky INABA či hračky KONG pre vašich miláčikov, ktoré sú vyrobené z extrémne trvácneho prírodného kaučuku. Záujem o naše produkty bol na výstave mačiek skutočne veľký a už teraz sa tešíme na ďalší ročník.