Po každej oslave ľudia vždy spracovávajú svoje dojmy, pocity a emócie z toho čo na narodeninovom večierku zažili a čo sa im doslova zakorení v spomienkach. Naše spomienky na 30. narodeniny spoločnosti PHARMACOPOLA budú veľké, pretože to, čo sa dialo počas jubilejného víkendu koncom septembra 2022 v nás zostane naveky.

Nezabudnuteľné chvíle

Sme nesmierne radi, že ste vy, naši milí klienti, priatelia, blízki a v neposlednom rade aj naša „pharmacopolácka“ rodina užili bohatý program, jedinečné aktivity či procedúry, ktorými sme sa vám snažili vyplniť chvíle vo Vyhniach. Takisto, že k dokonalosti oboch večerov prispelo aj bezchybné hudobné vystúpenie IMT SMILE, Štefana Šteca a Fajty, Juraja Baču a jeho kapely, energiou nabité výkony tanečníkov z Let´s Dance či vtipné duo Marián Čekovský a Michal Hudák a mnoho ďalších.

Všetkým vám, ktorí ste s nami strávili spoločné chvíle, patrí jedno obrovské ĎAKUJEME. Teší nás, že sme si zaspomínali na to čo bolo a s veľkými očakávaniami pozerali do budúcnosti na to, čo bude. Pretože PHARMACOPOLA si svojich klientov a zamestnancov váži a pozerá sa na nich ako na svoju rodinu, a to zostáva našou prioritou aj do ďalších rokov.

Ďakujeme

Dokonalosť tohto narodeninového víkendu a takisto aj jedinečnosť spoločnosti PHARMACOPOLA by samozrejme nebola bez majiteľov- Viliama Weissa, Jána Greguša a Petra Samohýla a takisto aj konateľov spoločnosti- Lukáša Weissa, Milana Greguša a Andreja Žiga. No a v neposlednom rade veľké poďakovanie patrí aj marketingovej riaditeľke Barbore Švarba Figľušovej a celému tímu PHARMACOPOLY za zorganizovanie tohto dokonalého eventu, na ktorý budeme spomínať ešte dlhé roky…

 

Zaujíma vás ako plynul čas so spoločnosťou PHARMACOPOLA? Kliknite nižšie na naše výročné NOVINY tu:
NOVINY 30 ROKOV PHA