Mesiac máj sme zakončili kongresom KVL SR a aj kardiologickým WORKSHOPOM pre pokročilých

XXII. ročník KONGRESU KOMORY VETERINÁRNYCH LEKÁROV SLOVENSKEJ REPUBLIKY dopadol opäť vynikajúco a na stánku PHARMACOPOLY bolo poriadne rušno, čomu sa nesmierne tešíme.

Na kongrese sme predstavili spolu s vedením našej spoločnosti a obchodnými zástupcami viacero noviniek a akcií z nášho portfólia. Nechýbali medzi nimi doplnky z produktového radu ULTRA od spoločnosti Vet Expert, taktiež aj doplnky krmiva Nature´s Protection, kde sme predstavili aj novinku obsahujúcu unikátny minerál MicroZeoGen.

V rámci prístrojového zastúpenia sa veľká pozornosť venovala aj  multifunkčnému morfologickému analyzátoru 3v1 AI-100 Vet od spoločnosti AWALIFE. Ide o novinku s technológiou umelej inteligencie, ktorá poskytuje jedinečné testovanie a na stánku ho do detailov predstavila produktová manažérka pre prístroje, ako aj naši technickí konzultanti.

Záujem o kardiológiu

Počas XXII. ročníka kongresu KVL SR v Jasnej prebehlo aj pokračovanie kardiologického workshopu pre pokročilých. Išlo o nadväznosť na kardiologický workshop pre začiatočníkov, ktorý sa konal v marci 2024 v Žiari nad Hronom. Veľmi nás teší, že záujemcovia pokračujú aj naďalej v našom vzdelávacom programe O KROK NAPRED S PHARMACOPOLOU.

Piatkový workshop v Jasnej sme odštartovali teoretickou časťou, ktorú mal „pod palcom“ MVDr. Matúš Pagáč, ktorý opäť raz nesklamal svojou odbornosťou a pri prednášaní aktívne komunikoval s prítomnými účastníkmi a zapájal ich do diskusie. Po teoretickej časti nasledovalo praktické vyšetrovanie psích figurantov USG prístrojmi VINNO a k MVDr. Matúšovi Pagáčovi sa pridali aj kolegovia MVDr. Carlos Fernando Agudelo Ramírez, PhD. a MVDr. Peter Nemec.

Popoludňajší blok sa oživil aj prezentáciou kardio portfólia spoločnosti CEVA Animal Health, ktorá bola partnerom workshopu.
Záujem o naše workshopy zo vzdelávacieho programu O KROK NAPRED S PHARMACOPOLOU stále rastie a už teraz sa na vás tešíme pri nasledujúcom kurze, ako aj pri ďalšom kongrese či výstave.

Mohlo by vás zaujímať