Nová Veterinária je za nami

Byť súčasťou najväčšieho veterinárneho kongresu, ktorý sa konal predposledný októbrový víkend roku 2022 na výstavisku Agrokomplex v Nitre, je pre každého vystavovateľa veľkým potešením. Naša spoločnosť PHARMACOPOLA bola súčasťou Novej Veterinárie ako jeden z platinových partnerov.

Bolo pre nás vzácne, že sme po nútenej dvojročnej pandemickej pauze mohli klientom osobne predstaviť na našom stánku novinky z portfólia značiek ALLEVA CARE, VET EXPERT, japonské pamlsky INABA CHURU, ale aj prístroje VINNO či novú službu GP TOM. Spoločne sme sa zabavili aj pri našom kolese šťastia, kde ste si mohli „vytočiť“ zaujímavé ceny a príjemné bolo aj posedenie vo PHARMACOPOLA kaviarni, kde sme si v priateľskej atmosfére vychutnali šálku kávy s chutným koláčikom. Lebo, úprimne, nie je nič príjemnejšie ako stretnúť sa s vami klientmi zoči-voči a prebrať okrem pracovných záležitosti aj tie osobné. Pre PHARMACOPOLU je totižto veľmi dôležité budovať s klientmi priateľské, ba priam rodinné vzťahy, pretože to sú naše hodnoty, ktoré vyznávame v každej sfére našej distribučnej spoločnosti.

Workshopy a prednášky

Odborný program Novej Veterinárie 2022 bol zameraný na stomatologického pacienta, kde prebiehali workshopy a teoretické prednášky. Aj v tomto smere bola PHARMACOPOLA zainteresovaná, pretože na stomatologický workshop pre veterinárov sme dodali prístroje, konkrétne stomatologický röntgen a digitalizáciu. Prítomní veterinárni lekári mohli tak získať zručnosť ako urobiť intraorálny snímok u zvierat. V ďalšej miestnosti prebiehala teoretická prednáška pre sestričky, kde jednou z tém boli aj inštrumenty, ktoré sa používajú v stomatológii. Tie sme účastníkom prednášky poskytli taktiež a rovnako aj zubnú jednotku od spoločnosti iM3, ktorú mohli prítomní vidieť, chytiť si jej rôzne časti a zoznámiť sa so základným stomatologickým inštrumentáriom. Počas týchto teoretických a praktických častí sme sa stretli s pozitívnym ohlasom, čo nás veľmi teší a už teraz sme plní očakávania na rok 2023.

 

Mohlo by vás zaujímať