Sme JEDNOTKOU aj vďaka vám

Jeseň už každoročne patrí kongresu Nová Veterinária, no tentokrát to bolo výnimočnejšie, že sme spoločne oslávili 30. výročie založenia asociácie. Spoločnosť PHARMACOPOLA pri tom samozrejme nemohla chýbať.

 

Keďže patríme medzi stálice Novej Veterinárie a tento jubilejný ročník bola PHARMACOPOLA jedným zo zlatých partnerov, nemohli sme svojich klientov sklamať a opäť sme im na našom stánku predstavili viacero noviniek. Či už z hľadiska noviniek v našom portfóliu alebo potešením chuťových pohárikov v podobe raňajok, koláčikov či vynikajúcej kávy.

Váš záujem nás teší

Počas víkendu Novej Veterinárie 2023 boli klientom na stánku PHARMACOPOLY k dispozícii naši obchodní zástupcovia, ale aj vedenie spoločnosti v zložení MVDr. Lukáš Weiss a Ing. Andrej Žigo. Spoločne sme odprezentovali novinky od VetPlanet, a to konkrétne veterinárne diéty VetExpert Obesity a VetExpert Hypoallergenic Ultra, ako aj iné produkty od tejto spoločnosti.

Ďalšou novinkou bol aj prípravok Oticurant, ktorý absorbuje vlhkosť a maz vo zvukovode, čo za každých okolností uvítajú hlavne často plávajúce plemená. K dispozícii bol aj špičkový terapeutický laser CTX-IQ a analyzátor krívania, ktorý sa stretol s veľkým záujmom a vyskúšali si ho aj naši štvornohí návštevníci. Do detských čias sme vrátili aj vďaka nášmu špeciálnemu pexesu, kde ste mohli vyhrať viacero zaujímavých cien a pri spoločnej hre sa to nezaobišlo bez smiechu, dobrej nálady a zavtipkovania.

Nový rozmer poskytli aj dizajnovo zaujímavé iM3 Zväčšovacie okuliare Univet HD PRO, ktoré sú pre veterinára veľkým pomocníkom pri operáciách či bežných vyšetreniach v ordinácii. O ich kvalite ste sa mohli presvedčiť doslova na vlastné oči a tí z vás, ktorí ich vyskúšali, odchádzali s nadšením…
Rovnako v úzadí nezostala ani supraglotická pomôcka V-gel, ktorú si návštevníci kongresu mohli vyskúšať na našom stánku za odborného výkladu obchodných zástupcov PHARMACOPOLY. O jeden V-gel pre psy si klienti dokonca mohli aj zasúťažiť. Víťazom v žrebovaní sa stal MVDr. Eduard Brelloš a my mu srdečne blahoželáme.

Ďakujeme

Je pre nás potešením, že sme každoročne súčasťou Novej Veterinárie a takisto nás napĺňa váš záujem o naše produkty, ale aj vždy plný stánok, kde veľmi radi osobne stretneme každého jedného z vás.

Mohlo by vás zaujímať