Tento mesiac patril aj jarným regionálnym seminárom

Komora veterinárnych lekárov Slovenskej republiky opäť v prvom kvartálnom roku zorganizovala tri regionálne semináre, ktoré sa konali v Nitre, Banskej Bystrici a Košiciach.

Jedným z vystavovateľov vo všetkých troch mestách bola tradične aj naša spoločnosť PHARMACOPOLA, kde obchodní zástupcovia prítomným veterinárom odprezentovali produkty z nášho portfólia. Konkrétne išlo o kozmetiku a výživové doplnky od spoločnosti VetExpert, vybrané produkty od Alleva, Norbrook či soná od iM3 a scanner IMV Imaging. Na našom stánku sme tiež poskytli detailné informácie o supraglotickej pomôcke V-gel určenej pre králiky, mačky a psy.

Odborná časť

Súčasťou regionálnych seminárov boli samozrejme aj prednášky, rozdelené na dve sekcie, a to na spoločenské a hospodárske zvieratá. V prvej časti sa hovorilo o dirofilarióze- epidemiológia, diagnostika, terapia a prevencia. V druhej časti sa prednášajúci venoval dôležitým faktorom zdravia vemena a aj úskaliam diagnostiky a riešeniu zdravotných problémov u teľaťa až po dojnicu. V súvislosti s týmto sme na našom stánku odprezentovali aj špeciálny veterinárny liek na dermatofytózy- Imaverol určený pre psy, kone či hovädzí dobytok.

Ešte raz ďakujeme za váš záujem, ktorý ste preukázali pri našich obchodných zástupcoch a už teraz sa tešíme na ďalšie semináre.

Mohlo by vás zaujímať